باربری کاشانک

باربری کاشانک | اتوبار کاشانک | بسته بندی کاشانک

خدمات حرفه ای باربری کاشانک

باربری کاشانک کاشف بار : حمل اثاثیه منزل و مبلمان اداری و تجاری با عقد قرداد کتبی کار بصورت ساعتی و توافقی انجام می‌گیرد. حمل یخچال ساید، گاوصندوق، پیانو، شیشه میز نهار خوری، وسایل پزشکی و غیره…. درون شهری وبیرون شهری با بیمه و بارنامه دولتی. به همراه داشتن تعداد بالایی خوردوی ایسوزو مسقف و روباز 4/5/6/7 متری و خاور به همراه داشتن نیسان و پیکان بار به همراه داشتن 35 تا با حضور کارگر مجرب و تخصصی خوش اخلاق و جوان ورزیده. بارگیری تخلیه. چیدمان. بسته بندی مشاور و مجری حمل و نقل شبانه روزی در خدمت شما شهروندان ارجمند . صد در صدر تضمینی/ تخصصی/ حرفه ای 100 عدد پتو ضربه گیر برای خط و خش وسایل . دربهای یخچال ساید در صورت لازم بودن باز بسته خواهد شد. با تخفیفات ویژه ما در باربری کاشانک سعی داریم بهترین خدمات را برای شما انجام بدهیم .

باربری کاشانک

خودروهای باربری کاشانک کاشف بار

کاشف بار دارای خودروهای متنوع و گوناگونی در سایزهای مختلف سبک و سنگین می باشد تا بتوند بدون هر مشکلی بارهای شما را به مقصد برساند

برای بارهای سبک و کم حجم خود میتوانید تقاضای خودروهای نیسان بار و وانت بار نمایید و برای اسباب کشی و یا بارهای بیشتر خاور بار و ایسوزو تقاضا نمایید .

بارهای سبک و سنگین خود را به این مجموعه بسپارید ما می توانیم هر نوع بار و محموله ای را در کمترین زمان به تمام نقاط تهران و یا سایر شهرستان  ها برسانیم .

شماره تماس های باربری کاشانک : 02144017494 – 02188099005

کارشناسان ما در هر ساعت از شبانه روز پاسخگوی شما خواهند بود پس با خیال آسوده هر زمان که خواستید با ما تماس بگیرید .

قیمت های باربری کاشانک

قیمت های شعبه باربری کاشنک تهران کاشف بار در عین اینکه برترین خدمات حمل بار و بسته بندی را در منطقه ارائه می دهد از جمله ارزان ترین قیمت باربری غرب تهران می باشد تمامی دستمزد ها و نرخ های کرایه خودروهای باربری زیر نظر اتحادیه باربری می باشد و ما هرگز با تبلیغات دروغ و فریب دادن مشتریان قصد گرفتن هزینه های اضافی که امروزه بسیار در اتوبار ها باب شده است را نداریم . هدف ما این است که مشتریان دغدغه های مالی از بابت جابجایی بارهای خود نداشته باشند . رعایت همین نکته سبب گردیده است که اتوبار کاشف بار در سراسر مناطق و محله های تهران و حومه مشتریان ثابت زیادی را جذب خود بکند .

اتوبار کاشانک تهران

حمل و جابجایی اثاثیه مسکونی و اداری تجاری توسط کارگران با تجربه و ورزیده و نیز حمل اسباب و اثاثیه به وسیله ماشین های مسقف و سرپوشیده دارای پتو و ضربه گیر آمادی ارایه خدمات به شما مشتریان عزیز و گرامی میباشد،،،،،،(حمل اثاثیه مسکونی و اداری تجاری جهیزیه و اسباب و اثاثیه لوکس و گران قیمت بدون کوچکترین صربه ای)
حمل یخچالهای ساید بای ساید ، ساید ، نیم ساید ، تردمیل ،پیانو ،و گاو صندوق های کوچک و بزرگ به وسیله کارگران ماهر و ورزیده،،،،،
حمل باردرون شهری و برون شهری توسط ماشین های مسقف و سرپوشیده،،،،،
بیمه و بارنامه برای اثاثیه و مبلمان تا سقف مدنظر مشتریان،،،،،
فرستادن کارگران کاربلد و ماهر برای تخلیه اثاثیه و مبلمان برای مشتریان،،،،،
صددرصد تضمینی و امن ،،،،،

اتوبار کاشنک کاشف بار ایمن ترین اتوبار منطقه

متخصص در حمل وجابجایی لوازم منزل اداری تجاری و….
شهر وشهرستان
کامیون. نیسان. وانت
با کادری مجرب وکار آزموده

کاشف بار بهترین انتخاب شما خواهد بود

باربری کاشنک با دارا بودن کادری مجرب و با تجربه در ضمینه حمل و جابجایی اثاثیه مسکونی و اداری تجاری در استان تهران و شهرستان ها و همچنین با در اختیار داشتنن ماشین های  سرپوشیده و مسقف ایسیزو، کاویان، فتون، نیسان و پیکان وانت در امر حمل و جابجایی آمادی ارایه خدمات به هم استانی های خود میباشد ……….
1 مشاوره درامور اسباب کشی منازل و ادارات توسط کادر فهیم و متعهد،،،،،،
2 داشتن ماشین های سر پوشیده و مسقف ایسیزو،کاویان، فتون برای جابجای اثاثیه و مبلمان،،،،،،،،
3 حمل یخچال های ساید بای ساید،تردمیل ، پیانو، و گاو صندوق های دو طبقه و یک طبقه توسط کارگران کار بلد و حرفه ای،،،،،
4 حمل بار درون شهری و بیرون شهری به وسیله ماشینهای مجهز به پتو و ضربه گیر،،،،
5 گرفتن بارنامه و بیمه نامه برای اثاثیه و مبلمان به هنگام خروج اثاثیه از شهری به شهر دیگه،،،
6 فرستادن کارگران ماهر و حرفه ای برای تخلیه اثاثیه و مبلمان مشتریان عزیز و گرامی،،،
7 صد درصد 100 تضمینی

Tags: , , , , ,