اتوبار پاک نژاد

باربری شهران شمالی | باربری شهران

باربری شهران شمالی

کاشف بار با شعبه باربری شهران شمال خود در تهران توانسته خدمات بسیار خوبی را به اهالی این منطقه ارائه دهد و مشتریان ثابت زیادی هم نیز جذب نماید ، باربری شهران شمالی کاشف بار جز معدود شرکت های حمل بار می باشد که دارای تعداد خودروی زیاد در اندازه های مختلف برای بارهای گوناگون می باشد . از بزرگترین مزیت های این ناوگان حمل و نقل وجود کارگران تنومند و فهیم و با تجربه است . باربری شهران شمالی همه روزه حتی در تعطیلات و ساعات پایانی شب نیز فعالیت می کند تا در هر ساعتی که شما می خواهید بارهایتان را به هر مکانی که می خواهید منتقل نماید . تا انتهای این مقاله همراه ما باشید تا با این مجموعه متبر بیش از پیش آشنا گردید .

باربری تهران

کارگران این مجموعه

کارگران این مجموعه متشکل شده از افرادی که ما گلچین و برگزیده ایم تا بتوانیم بهترین کار ها را برای شما انجام بدهیم . این نیروها تمام سعی خود را می کنند که هیچ خسارتی به اسباب و اثاثیه وارد نگردد و همچنین وقت و زمان باربری اتلاف نگردد . بدین ترتیب ما با خیال اسوده تضمین می کنیم که می توانیم اسباب و اثاثیه شما را بدون کوچکترین خسارت و آسیبی به مقصد جدیدتان برسانیم . از ویژگی های بارز کارگران ما اخلاق خوب و ادب انها می باشد . کارگران باربری شهران شمالی هیچوقتی از پرسنلی استفاده نمی کند که دردسرساز باشند . زیرا که اعتبار و مشتریان ما از بین خواهند رفت

قیمت ها

قیمت های باربری شهران شمالی کاشف بار همچون سایر شعبات دیگر ما در سراسر تهران بسیار پایین و معقولانه در نظر گرفته شده است و سعی شده که به هیچ عنوان از کیفیت خدمات حمل بار و بسته بندی کاسته نگردد . جهت کسب اطلاعات دقیق باید با کارشناسان ما تماس بگیرید . کاشف بار بر خلاف بسیار از باربری ها به یچ عنوان هزینه های گزاف و اضافی از شما دریافت نخواهد کرد . هزینه هایی همچون مسافت پیاده کارکران ، دستمزد بیشتر یا عیدی برای کارگران ، دریافت اضافه بابت وسایل سنگین همچون یخچال و …. . متاسفانه بسیاری از شرکت های حمل و نقل با دادن قیمت های پایین ابتدا مشتری را جذب و سپس وی را مجبور به پرداخت هزینه های بسیار بیشتری خواهند کرد .

خدمات کاشف بار

خدمات این مجموعه شامل وارد زیر می شود

حمل و جابجایی هر گونه بار و وسیله به تمام نقاط تهران

ارسال بار از باربری شهران شمالی به کلیه استان های کشور عزیزمان

بسته بندی تخصصی با تجهیزات به روز و ایمن برای جلوگیری از هر گونه حادثه پیش بینی نشده

ارسال کارگر خالی برای جابجایی های شما

نظافت قبل و بعد از اسباب کشی

ارسال هر گونه خودروی مورد نیاز برای حمل و انتقال بارهای شما از وانت تا خاور در هر تعداد که نیاز باشد

مشاوره تخصصی برای یک باربری مطمئن

چیدمان اسباب و اثاثیه در محل جدید

حمل انواع بار سنگین و حساس از قبیل جهیزیه ، گاو صندوق ، پیانو ، وسایل انفورماتیک و لوازم لوکس و قیمتی

باربری شمال تهران

کاشف بار یکی از معتبرترین و پر کار ترین باربری های موجود در شمال و غرب تهران می باشد به صورتی که خودروهای این مجموعه بسیار بزرگ همه روزه بارهای مشتریان عزیز را به سراسر تهران و ایران منتقل می نمایند . ما از این رو توانسته ایم به این افتخار دست پیدا کنیم که قیمت های بسیار مناسب و تعهد کاری بالایی را به مشتریان خود ارائه می دهیم . اگر یکبار توسط ما بارهای خود را جابجا نموده باشید به طور کامل متوجه حرف های ما خواهید شد .

در هر کوچه و خیابانی که در مناطق شمالی تهران که باشید ما می توانیم خدمات خود را با سرعت هر چه تماتر و با رعایت کامل دقت خواسته های شما را بدون کوچکترین خللی انجام دهیم .

باربری شهران

همین حالا تماس بگیرید

حمل و نقل کاشف بار دفتر شهران شمالی یکی از دفاتر کامل ارائه دهنده خدمات وانت بار در تهران، نیسان بار در تهران، و ماشین آلات سنگین مانند تریلی کفی در تهران، ترانزیت در تهران، کمپرسی، ده چرخ، میکسر، و همچنین خاور ساده و خاور و نیسان یخچالدار، همگی از جمله خدمات دفتر باربری شهران شمالی می باشد، در کنار خدمات خاور بار از تهران به سایر استان ها و یا سایر ماشین آلات سنگین به بیرون از تهران از جمله ویژگی های دفاتر کاشف بار در سراسر تهران و کشور به شمار میرود،

تاریخچه اتوبار شهران شمالی کاشف بار

این شعبه با توجه به درخواست های مکرری که از اهالی این محدوده به ما میشد با توجه به مسافت سایر شعبه های خویش تصمیم گرفتیم برای ارائه خدمات بسیار بهتر سریعتر و با کیفیت تر بخشی از نیروهای کارگر و خودروهای درجه یک خود را نیز به این محدوده منتقل نماییم . طی سال ها فعالیت خود در این ناحیه پر جمعیت توانسته ایم خود را به مشتریان زیادی ثابت کنیم و مشتریان ثابت زیادی را نیز جذب نماییم .


پیشنهاد می شود این مطلب را نیز مطالعه نمایید :

باربری منظریه | اتوبار منظریه | کارگران نمونه | مشتری مداری بالا


ماشین های حمل بار این مجموعه

ناوگان اتوبار شهران شمالی کاشف بار دارای خودروهای موجود فعال متنوع و زیادی هست تا بدون هیچ محدودیتی و کم و کاستی بتوانیم در هر زمان به تمامی مشتریان و درخواست های خود پاسخ بدهیم و نیازهای ان ها را بر طرف نماییم . مهمترین ویژگی ناوگان حمل و نقل کاشف بار استفاده از بهترین رانندگان سطح شهر تهران است زیرا که رانندگان با کیفیت و کار بلد می توانند علاوه بر مسیریابی مناسب ، رانندگی با ایمنی بسیار بالا ؛ مدیریت بسیار خوبی نیز رو فرایند حمل بار از ابتدا تا انتها و مدیریت کارکنان داشته باشند .

اسباب کشی

اگر قصد اسباب کشی دارید پیشنهاد ما این است که حتما با این مجموعه که متخصص اسباب کشی و نقل و انتقال اثاثیه منزل می باشد یک تماس داشته باشید زیرا که هم قیمت های ما فوق العاده و واقعی می باشد و فریبی در ان نیست و هم اینکه کارگران ما متخصص جابجایی بار با سرعت بالا و دقت فراوان هستند و تمام خواسته های شما را با روی باز و خوش رفتاری انجام خواهند داد . چیدمان در محل جدیدتانم هم طبق خواسته شما خواهد بود و کارگران ما وسایل را همانجایی خواهند گذاشتکه شما می خواهید . برای یک اسباب کشی بدون دردسر با قیمت های مناسب با ما تماس بگیرید .

هدف رفع هر گونه نگرانی و استرس از شما از ابتدا تا انتهای باربری و اسباب کشی در شهران شمالی می باشد .

بسته بندی

یک بسته بندی ایمن و مطمئن می تواند از بروز هر خسارتی در تفاقات و حادثه های پیش بینی نشده جلوگیری نماید و همچنین خیال شما را صد در صد اسوده نماید که هیچ اتفاقی برای اسباب و اثاثیه شما نخواهد افتاد .

نیروهای متخصص بسته بندی ما در اتوبار و باربری شهران شمالی قبل از شروع حمل بار در همان روز در کمترین زمان عملیات بسته بندی و دور پیچی وسایل شما را در زمانی اندک و با دقت فراوان اجام خواهند داد .

شماره تماس های کاشف بار :

Tags: , , , ,