باربری تهران

باربری خرم رودی | اتوبار خرم رودی | بسته بندی خرم رودی

باربری خرم رودی

باربری خرم رودی تهران با سال ها فعالیت و خدمت رسانی بی نقص به مشتریان عزیز خود شامل باربری و بسته بندی به یکی از معتبرترین و معروف ترین شرکت های باربری در منطقه غرب تهران و به ویژه در باربری خرم رودی تهران گشته است در زیر به چند مورد از برترین ویژگی های خود را که تا کنون سبب جذب مشتریان فراوان و وفادار گشت است را برای شما ذکر خواهیم کرد . الویت ما رضایت مندی صد در صدی شما ست و برای همین موضوع تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا بتوانیم بهترین خدمات را در کنار قیمت های بسیار عالی برای شما انجام دهیم .

کارگران حرفه ای

یکی از برترین ویژگی هایی که اتوبار و باربری خرم رودی کاشف بار دارد استفاده نمودن از نیروهای کاملا حرفه ای و مجرب می باشد که علاوه بر تجربه خوب جوان و ورزیده نیز هستند تا بتوانند هر وسیله ای را بدون مشکل حمل نمایند و به مقصد شما برسانند . این کارگران دارای رفتار پسندیده و آموزش دیده هستند تا بدون تنش و با رفتار خوب و خوش تمام خواسته های شما را انجام دهند تا تمام نگرانی ها از شما رفع گردد . برای بارهای شما تعداد نیروی متناسب با همان را به محلتان اعزام می کنیم . ما برای ارسال کارگر برای انجام خدمات حمل بار و بسته بندی هیچ محدودیتی نداریم و به هر تعداد که نیرو نیاز داشته باشید برای شما ارسال خواهیم نمود .

رانندگان درجه یک

این مجموعه در باربری خرم رودی تهران و سایر مناطق غربی و شمالی تهران دارای رانندگان با تجربه و کاربلد می باشد انتخاب این رانندگان به گونه ای بوده است که بتواند همواره اعتبار و ارزش اتوبار کاشف بار را حفظ نمایند . این رانندگان در اکثر اوقات علاوه بر هدایت وسیله نقلیه و انتقال بارهای وظیفه کارشناسی و مدیریت چیدمان و بارگیری و هدایت نیروها را نیز بر عهده می گیرند و عملیات باربری را با نظم و انضباط به طور دقیق مدیریت می کنند و به انجام می رسانند . رانندگان ما به تمامی محله ها و خیابان های سراسر تهران آشنا هستند و همیشه کوتاهترین مسیرها را برای رسیدن به شما و یا به مقصد جدیدتان برمی گزینند . برای یک باربری خوب و حرفه ای با اتوبار خرم رودی کاشف بار که تبدیل به یکی از برترین شرکت های حمل و نقل در غرب تهران تبدیل گشته است تماس بگیرید و درخواست خود را اعلام نمایید .

بهترین باربری محدوده

باربری اداری تجاری  غرب تهران کاشف بار  با کار گرانی حرفه ای و متعهد با سابقه ای طولانی آماده ارائه خدمات به همشهریان عزیز بصورت شبانه روزی میباشد.
۱ _ جابجایی اثاثیه منزل بصورت تخصصی و کاملا حرفه ای با کار گرانی مجرب و خوش اخلاق و صبور
۲_ جابجایی انواع وسایل سنگین اداری و تجاری
۳_ جابجایی انواع یخچال های سای بای ساید ، انواع گاو صندوق ، یخچال های صنعتی و تجاری
۴_ باز و بسته کردن درب یخچال با تضمین کامل.
۵_ جابجایی پیانو های آگوستیک با انواع برندهای شناخته شده بصورت حرفه ای با بهترین شیوه
۶_ اعزام نیرو فقط جهت بارگیری و تخلیه دره‍ر ساعت شبانه روزی در هر نقطه از شهر و حومه
۷_ دارای کامیونت کامیون های مسقف ۶ متری موکت کاری شده همراه با پتو و ضربه گیر
۸_ چیدمان اثاثیه و نظافت منازل بطور کامل
۹_ تحت پوشش بیمه ایران ،(۱۰۰) درصد تضمینی ارسال بار به تمام نقاط کشور با بیمه و بارنامه دولتی با کد رهگیری دولتی با نرخ های ارزان و منصفانه
شعار ما :  قیمت ارزان  کار فراوان  سود سرشار
ارائه خدمات بصورت شبانه روزی
فقط کافیست یکبار امتحان کنید

بسته بندی

باربری خرم رودی کاشف بار با تجهیزات خود اسباب و اثاثیه شما را طوری بسته بندی خواهد نمود که هیچگونه خسارت و خدشه ای به انها وارد نگردد . بارهای شما را در سلامت کامل به هر نقطه که بخواهید جابجا خواهیم نمود . بسته بندی با استفاده از اصول و تجهیزات حرفه ای از قبیل کارتن محکم و زخیم ۵ لایه ، چسب مرغوب و با کیفیت ، ضربه گیر و… انجام می گیرد . ما تضمین خواهیم نمود که در سلامت کامل بارهای شما را در مقصد تحویل خواهیم داد .

باربری تهران

برخی از ویژگی های باربری خرم رودی تهران اتوبار کاشف بار :

 • فعالیت شبانه روزی بدون تعطیلی
 • دارای نیروهای خوش برخورد ، ورزیده و حرفه ای
 • بسته بندی ایمن و خوب
 • باربری خرم رودی تهران دارای ماشین های متنوع و سبک و سنگین می باشد
 • مشتری مداری
 • در کمترین زمان در محل شما حاضر می گردیم
 • قیمت های بسیار مناسب و رقابتی
 • حمل هرگونه وسیله سبک و سنگین و لوکس نظیر جهیزیه
 • جابجایی بار به کلیه نقاط تهران و خارج تهران
 • تضمین سلامت اجناس و بیمه نامه بارها
 • دارای جواز کسب از اتحادیه باربری
 • باربری و اتوبار کاشف بار تهران دارای سابقه طولانی در امر بابری در غرب تهران است
 • جابحایی هرگونه وسیله حساس از قبیل پیانو ، آکواریوم ، تردمیل ، سرویس چوب و سیمونی و …
Tags: , , , ,