باربری فرمانیه

اتوبار و باربری فرمانیه

باربری فرمانیه کاشف بار

باربری فرمانیه کاشف بار با قدمت طولانی در باربری و بسته بندی مناطق شمالی تهران با بهترین نیروهای کارگر و راننده در خدمت شماست تا عالی ترین خدمات حمل بار و بسته بندی را برای شما انجام دهد . ما در منطقه فرمانیه تهران که از مناطق پر درخواست و پر مشتری ما می باشد ماشین های حمل بار به همراه نیروهای کارگر زیادی را گمارده ایم تا بتوانیم به مشتریان خود در کمترین زمان خدمات ویژه خود را ارائه دهیم .
اتوبار کاشف بار باربری فرمانیه با استفاده از تجهیزات به روز و نیروی خوش اخلاق، طراز اول و با تعهد  به همراه استفاده از روش‌های درست و اصولی در بار بری های تخصصی و حمل بار های سنگین و سبک  و یا اسباب کشی منزل، محل کار، جهیزیه و کالاهای متفاوت می باشد. باربری فرمانیه  کاشف بار با تمامی تجهیزات و پرسنل خود اعم از کامیون، ایسوزو، کامیون و وانت و نیسان بار به  همراه با کارگر و بدون کارگر، با کارگران حرفه ای و تسلط کامل بر مناطق مختلف تهران از جمله مناطق شمالی تهران با بسته بندی منظم و اصولی و خدمات ویژه در خدمت شماست ايده آل ترين و با کیفیت ترین خدمات باربری و اسباب کشی را از ما در باربری فرمانیه بخواهيد

اتوبار و حمل بار در فرمانیه

باربری و اتوبار فرمانیه کاشف بار با چندین سال سابقه کار درخشان در زمینه انتقال بار و  اسباب کشی لوازم مسکونی ، باربری به شهرستان ، حمل اثاثیه و جابجایی وسایل اداری و دفتری ، تجاری و ارائه خدمات ویژه همانند ارسال رایگان کارشناس به محل شما، جهت بررسی از محل و ارائه راهکار های حرفه ای جهت حمل هر چه آسان تر و مطمئن تر بار های شما ، همچنین  نیز باربری فرمانیه با ارایه خدمات بسته‌ بندی حرفه ای و منظم با بسته‌بندی جداگانه همه ی لوازم  از قبیل وسایل شکستنی، تزئینی و گران قیمت، بسته‌ بندی و پوشش مناسب مبل و میز نهار خوری و دراور ، حمل مناسب فرش و اسباب و اثاثیه منزل به ویژه فرش های دست‌ باف و وسا یل با ارزش و قیمتی همواره در کوشش است تا رضایت حداکثری مشتر یان عزیز را کسب نماید از دیگر خدمات ویژه باربری فرمانیه کاشف بار حمل‌ بار بسیار سنگین و تخصصی با توجه به بار شما می باشد.
یکی از کارهای بسیار مشکل در منزل و محل کار به ویژه در اسباب‌ کش ی‌ ها جا بجا یی وسایل سنگین از قبیل گاو صندوق و یخچال های ساید بای ساید می باشد تیم با تجربه و متبحر و حرفه‌ ای باربری فرمانیه سخاوت‌ بار توسط کار گرانی با سابقه و با تجربه بار های سنگین شما را در به راحتی و بدون مشکل جا بجا می کند. ارسال کارگر ماهر و متخصص جهت بسته‌ بندی وسایل محل کار و منزل شما پیش از حمل بار توسط کاشف بار در تمامی مناطق فرمانیه.
اتوبار فرمانیه کاشف بار یکی از برترین های باربری های خیابان فرمانیه می باشد که دارای تجربه کاری بالا در این زمینه بوده و تا کنون توانسته رضایت مشتریان خود را جلب نماید باربری فرمانیه نمونه و پیشتاز در عرصه حمل و نقل شهری.

اتوبار کاشف بار

شبانه روزی
ویژه اسباب کشی
بدون انعام
بامجوز رسمی از اتحادیه حمل ونقل کالا

باربری فرمانیه کاشف بار یکی از مجهز ترین و مطمئن ترین باربری در کشور میباشد

با کاردری مجرب کار گر های خوش اخلاق و کار ازموده با سابقه چندین سال کار در اسباب کشی

جابجایی اسباب اثاثیه منزل، مبلمان، جهیزیه ، لوازم اداری وتجاری و….

متخصص در حمل یخچال ساید بای ساید، گاوصندوق، پیانو، بوفه و…..
سرویس درون شهری و برون شهری به تمام استان ها و شهرستان های ایران
با تضمین بیمه و بارنامه دولتی رایگان

کامیون های این باربری مجهز به پتو و ضربه گیر مخصوص میباشد

هدف ما این است که هر مشتری پس از اطمینان به این مجموعه باربری در فرمانیه هیچ استرس و نگرانی بابت اسباب و اثاثیه خود نداشته باشد و با دیدن کار کارگران ما آرامش خاطر را احساس نماید . علاوه بر قیمت های ما هر گونه دغدغه مالی را از شما نیز دور خواهد کرد و به همین دلایل و کیفیت کار بالایی که ما برای شما انجام می دهیم در تمام مسیر باربری فرمانیه و سایر مناطق تهران شما تبدیل به مشتری ثابت ما خواهید شد و هر وقت نیاز به جابجایی و اسباب کشی داشتید تنها به ما مراجعه خواهید کرد

باربری در محدوده فرمانیه

محله فرمانیه یکی از لوکس ترین و اعیان نشین ترین محلات تهران می باشد با توجه به حساسیت اهالی این محدوده به اسباب و اثاثیه گران قیمت و لوکسی که دارند وجود یک باربری حرفه ای در فرمانیه که بالاترین کیفیت را داشته باشد و بهترین کارگران خوب و شایسته را استخدام کرده باشد ضروری است مشتریان ما پس از اینکه یک بار از ما تقاضای انتقال بارهایشان را نموده اند دوباره به ما مراجعه خواهند کرد زیرا که کیفیت کاری ما فوق العاده است . کارگران ما در باربری محدوده فرمانیه و سایر مناطق شمالی تهران بسیار خوش اخلاق و کاملا در اختیار کار فرما می باشند . باربری را از ابتدا تا انتها بدون هیچ تنش و مشکلی و نا رضایتی برایتان به نحو احسنت انجام خواهیم داد ما سال ها است که به این کار مشغول هستیم و می توانیم آنچه که شما به از یک باربری ایده آل نیاز دارید برایتان انجام دهیم . همان باشیم که شما به دنبالش هستید . فقط کافیست با باربری فرمانیه کاشف بار تماس بگیرید و در خواست خود را به کارشناسان ما بگویید تا شرایط کار ویژه خود را برای شما بیان کنیم و به همان شکلی که می خواهید بارهای شما را به هر جایی که قصد دارید بفرستیم .

محله فرمانیه در منطقه یک شهرداری تهران واقع شده است و در کلکسیونی از برج ها و ساختمان های مدرن قرار گرفته است این محدوده از شرق به پاسداران از غرب به کامرانیه از شمال به خیابان شهید لواسانی و از جنوب به نو بنیاد و صدر راه دارد .

ما برای انتقال بارهای اداری و تجاری این محدوده نیز راهکار ها و قیمت های ویژه ای را در نظر گرفته ایم تنها کافی است که با تیم بزرگ و حرفه ای کاشف بار در شمال تهران تماس بگیرید .

شماره تماس باربری فرمانیه : 02122878133 – 09120713921

باربری حرفه ای در فرمانیه

اتوبار کاشف بار تضمین خواهد نمود که حرفه ای ترین باربری در فرمانیه را برای شما به ارمغان خواهد آورد ما به کیفیت کاری کارگران و رانندگان خود مطمئن هستیم .

کارگرانی جوان آماده به کار در طبقات آپارتمان وجابه جایی اسباب و اثاثیه منزل شما باماشین های مسقف وبابارنامه و بیمه نامه دولتی معتبر کاملا تضمینی.

((بدون انعام . تضمینی)).
حمل و نقل اسباب و اثاثیه ی منزل خود را به جایی مطمئن بسپارید تا خیالتان اسوده باشد ما دارای جواز کسب از اتحادیه باربری و اعتبار از سوی اهالی فرمانیه هستیم .
مجهز ترین شرکت حمل و نقل اسباب واثاثیه ی منزل در فرمانیه . مبلمان و کالای اداری جهیزیه در شمال و غرب تهران به سراسر  ایران.
شبانه روزی و بدون تعطیلی حتی اعیاد
با کارگران مجرب ،حرفه ای و جوان برای جابجا یی یخچال های ساید بای ساید و پیانو گاو صندوق جهیزیه مبل سیسمونی.
با بیمه نامه و بار نامه معتبر و دولتی.
مجوز رسمی از اتحادیه حمل و نقل کالا.
بار گیری و تخلیه ی انواع ما شین ها.
ساعت شروع کار از درب منزل شما بدون اتلاف وقت و یا بد قولی .
***ارسال بار به تمام نقاط تهران و ایران حتی دور افتاده ترین شهرستان ها بصورت بیست چهار ساعته با رانندگان طراز اول و حرفه ای در مسیریابی با تعهد کاری بالا ***
با اطمینان جابجا شوید . کاشف بار در باربری فرمانیه دارای بهترین خودروهای باربری در مدل های گوناگون برای جابجایی انواع و اقسام بار سبک و سنگین شما می باشد بدون محدودیت به هر تعداد که خودروی حمل بار و یا نیروی کارگر که نیاز باشد به محل شما اعزام خواهیم کرد . با مدیریت قوی و منظم و برنامه ریزی شده یک باربری ایده آل را برای شما انجام می دهیم .

بسته بندی لوازم منزل در فرمانیه

در محدوده فرمانیه از آنجایی که قشر اعیان نشین ساکن هستند طبیعتا دارای اسباب و اثاثیه لوکس و قیمی نیز می باشند از همین رو ما با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت در منطقه فرمانیه خدمات ویژه و تخصصی بسته بندی لوازم منزل و مسکونی توسط نیروهای کاملا مجرب را انجام می دهیم . ما برای هر وسیله از قبیل مبلمان یخچال البسه تخت لوازم خواب شکستنی ها و … بسته بندی ویژه همان کالا را داریم و برای ایمن سازی هر یک از اسباب و اثاثیه شما راهکار تخصصی داریم تا به هیچ عنوان در هیچ شرایطی در مسیر باربری و یا تخلیه بار و چیدمان دچار ضربه و مشکل نشوند . ما اینکار را در زمان اندک توسط تیم با تجربه خود انجام می دهیم و از بهترین و جدیدترین تجهیزات بسته بندی و کارتن های مقاوم و چند لایه استفاده می کنیم

چرا شرکت باربری فرمانیه کاشف بار را انتخاب کنیم ؟

دلایل زیادی برای پاسخ به این سوال هست که در زیر به برخی از انها اشاره می کنیم

– استفاده از کارگران بسیار خوب که بدون هرگونه حاشیه ای وظایف خود را طبق خواسته کافرما انجام خواهند داد

– استفاده از کارگران ورزیده و تنومند برای حمل وسا یل حساس و سنگین تر تا انجام باربری بدون خللی انجام گردد

– باربری در تهران شامل کلیه خیابان ها و کوچه هایی که در محله خود میشناسید و یا زندگی می کنید

– دارا بودن انواع و اقسام ماشین های باربری سبک و سنگین که از لحاظ فنی و ظاهر بسیار سالم و نو هستند ، اتوبار کاشف بار تمام خودرو های از رده خارج را از سیستم خود حذف گردانیده است

– فعالیت شبانه روزی و بدون تعطیلی برای راحتی مشتریان عزیز

– استفاده از رانندگان ماهر در مسیر یابی جهت استفاده از کوتاه ترین مسیر ها برای رسیدن به مقصد مشتریان عزیز

– استفاده از تجهیزات حرفه ای و ایمنی ، پتو و موکت برای بسته بندی اسباب و اثاثیه و همچنین چیدمان در ماشین باربری

– پاسخگو یی به مشتر یان با صبر و حوصله فراوان

– عدم فریب متقاضیان و گرفتن هزینه های پنهان و مخفی

– عدم دریافت شیرینی و عیدی کارگران

– دارای مجوز از اتحادیه باربری و بیمه نامه معتبر دولتی می باشد

– سابقه طولانی مدت در امر بسته بندی و باربری در تهران و فرمانیه تهران

– ارسال بار به هر نقطه ای از ایران که شما بخواهید حتی دور افتاده ترین شهرستان ها

– حمل بارهای بسیار سنگین از قبیل تجهیزات صنعتی و انفورماتیک و گاو صندوق و …

– همکاری با سازمان ها و ارگان ها بزرگ دولتی و خصوصی

– ارسال کارگر خالی برای جابجایی بارهای شما

تضمین امنیت بارهای شما

ما به کار خود اطمینان صد در صد داریم از همین رو کیفیت بالای کاری خود و کارگران خود را تضمین خواهیم کرد. برای کسب اعتبار و مشتری بیشتر طی سالها فعالیت خود بهترین کارگران و رانندگان را به استخدام خود در آورده ایم تا بتوانیم خدمات بدون نقصی را به مشتریان ارائه دهیم به جرات میتوان گفت مدیریت کاشف بار یکی از قوی ترین مدیران باربری در تهران می باشد .

کاشف در صورت هرگونه کوتاهی پرسنل خود در مشتری مداری و جذب رضایت همشهریان عزیز سریعا انها را از مجموعه خود حذف خواهد کرد

بسته بندی اسباب و لوازم مسکونی و اداری یکی از موثرترین راه ها برای حفظ امنیت بارهای شماست . اگر بسته بندی انجام نشود ممکن است با کوچکترین ضربه یا در هنگام چیدمان در ماشین و یا محل جدید اسباب و اثاثیه شما دچار رنگ پریدگی های کوچک و یا بزرگ بشوند . با یک بسته بندی خوب دیگر هیچ خسارتی به وسایل شما وارد نخواهد شد و شیشه ها نیز هرگز نخواهند شکست .

حمل اثاثیه در فرمانیه

حمل اسباب و اثاثیه خود را به یکی از برترین شرکت های معتبر و قدیمی اینکار بسپارید باربری فرمانیه کاشف بار خدمات ویژه و راهکار های منحصر بفردی را برای جابجایی ایمن لوازم مسکونی شما دارد . با اتوبار فرمانیه کاشف بار هزینه اضافی برای اسباب کشی پرداخت نخواهید کرد و هر چه که در ابتدای کار با شما صحبت خواهد شد به همان میزان وجه از شما دریافت می گردد . به هر کوچه و خیابانی در مناطق تهران از شرق گرفته تا غرب و یا شمال تا جنوب در کمترین زمان در محل شما حاضر خواهیم شد و بارهای شما را در سلامت کامل به خانه جدیدتان میرسانیم .
در هنگام چیدمان در منزل جدید میتوانید از کارگران ما درخواست نمایید که کدام وسیله را در کجای خانه و کدام اتاق بچینند تا چیدمان خانه جدید برای شما راحت تر شود . کارگران ما با روی خوش و صبر و حوصله موظف هستند تمامی خواسته های شما را انجام بدهند . در غیر اینصورت سریعا از طرف مدیریت مادر بار توبیخ خواهند گردید .

Tags: , , , , , , ,